Kamil gościnie w podcaście ITeracja by EL Passion!

2024-02-08

🎙️”Nie ma IT bez ITeracji!" – w tym duchu zapraszamy na nowy odcinek podcastu ITeracja, gdzie nasz 🧙‍♂️ Kamil Cupial wraz z Michal Mazur z EL Passion rozkładają na czynniki pierwsze istotę Product Discovery i niesamowitą wartość, jaką firmy produktowe mogą czerpać z tego procesu!

💡W świecie, gdzie każdy piksel i linijka kodu ma znaczenie, głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników staje się kluczem do sukcesu.

🗝️ Dlatego w tej rozmowie zanurzamy się w strategie, narzędzia i anegdoty z prawdziwego życia, pokazujące, jak Product Discovery może napędzać innowacje i skutecznie naprowadzać produkty na ścieżkę do serc użytkowników.

Jeśli myślisz, że Product Discovery to tylko kolejne buzzwordy – ten odcinek jest dla Ciebie! Przekonasz się, że to fundament budowania produktów, które nie tylko działają, ale zachwycają.

🌟Gotowi na dawkę wiedzy serwowaną z humorem i lekkim piórem? Kliknij, słuchaj i daj się zarazić pasją do tworzenia lepszych produktów!

https://iteracja.elpassion.com/?utm_source=kc-linkedin&utm_medium=nop&utm_campaign=pit&utm_term=ppl&utm_content=kc-linkedin_nop_pit_ppl_000000