Product Interim Management

Nasz zespół ekspertów stanie się częścią Twojego zespołu. Pokierujemy Twoim produktem cyfrowym: od etapu planowania do momentu sukcesu rynkowego.

Skróć swoją drogę, osiągając lepsze wyniki w krótszym czasie.

Pracujemy z:

i inne topowe zespoły produktowe z Polski!

Czym jest Product Interim Management?

Product Interim Management to więcej niż standardowe doradztwo - to zanurzenie się w Twoją organizację i stałe wsparcie Twojego zespołu.

Nasz zespół ekspertów to nieodłączna część Twojego zespołu, gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność za produkty na każdym etapie.

Niezależnie od tego, czy masz innowacyjny pomysł na produkt, czy istniejący produkt wymaga rewitalizacji, nasz Product Interim Management pozwoli Ci osiągnąć cele w znacznie krótszym czasie. Razem z nami będziesz mógł uniknąć typowych pułapek, na które można natrafić w procesie rozwoju produktu.

Nasze usługi obejmują pełen zakres działań, od analizy rynku po strategię wprowadzania produktu na rynek, a także planowanie i zarządzanie projektami.

Jako część Twojego zespołu, pracujemy ramię w ramię, koncentrując się na efektywnym wykorzystaniu zasobów i osiąganiu szybkich wyników.

Jedno z lepszych szkoleń, w których brałam udział!

Ogromna dawka wiedzy, świetne zadania i dużo praktyki. Wspólne poszerzanie horyzontów całej grupy dzięki wiedzy prowadzącego, ale też poprzez genialne rozmowy i dyskusje z uczestnikami szkolenia. Jak dla mnie, do tej pory, to moje najlepsze szkolenia, a uczestniczyłam w wielu...

Z żadnego nie wyszłam jednak z aż taką ilością nowej wiedzy jak i z materiałami odpowiadającymi na pytanie "warsztaty i co dalej?"

Paulina Duźniak

Senior UX Designerka

Co zyskujesz?

Eksperci (zawsze) na wyciągnięcie ręki

Nasz doświadczony zespół otwiera drzwi do wiedzy, dzieląc się najnowszymi strategiami i praktykami w zarządzaniu produktami.

Plan na miarę Twoich celów

Wypracujemy dla Ciebie plan doskonale dopasowany do Twoich celów i potrzeb, zapewniający skuteczność w każdym działaniu.

Wiedza, którą wprowadzisz w życie natychmiast

Nasze dynamiczne warsztaty dostarczą Ci praktycznych umiejętności, gotowych do użycia w codziennej pracy.

Współpraca na każdym kroku projektu

Nasz zespół towarzyszy Ci w pełnym cyklu projektu, dostarczając stałego wsparcia i cennych wskazówek.

Skrócony czas wprowadzenia produktu

Dzięki naszym sprawdzonym metodologiom, Twój produkt trafi na rynek szybciej, umożliwiając Ci zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Jak wygląda proces współpracy?

Analiza stanu zastanego i plan

Rozpoczynamy od gruntownej analizy Twojej sytuacji oraz struktury organizacji. Na podstawie tych informacji tworzymy spersonalizowany plan, który uwzględnia specyfikę Twoich potrzeb.

Wejście w Twoją strukturę

Wchodzimy w strukturę Twojej organizacji, działając w pełnym składzie. Nasz zespół nie tylko dzieli się wiedzą, ale aktywnie uczestniczy w procesach, wprowadzając nowe pomysły i praktyki.

Wspólne wypracowanie i wdrożenie strategii

Wspólnie przekuwamy plany w działania. Nasza obecność w strukturze organizacji umożliwia nam bardziej efektywne i realistyczne wdrażanie strategii.

Stałe wsparcie i doradztwo

Nasza rola nie kończy się na wdrożeniu. Pozostajemy na bieżąco, dostarczając stałego wsparcia oraz dokonując dostosowań, aby zapewnić, że Twoje cele są realizowane efektywnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Polecam każdemu zaangażowanemu w pracę na różnych etapach kształtowania produktów IT

Warte uwagi dla wszystkich ciekawych tego, jak strategia - zasilana dobrze prowadzonym Discovery - wpływa na powstawanie współczesnych produktów cyfrowych, które realizują stawiane przed nimi cele biznesowe.

Jakub Bemben

Objectivity (part of ACCENTURE)

Umów bezpłatną konsultację:

Email Icon - Academy Webflow Template